Back to Question Center
0

Semalt, Sunucu Tepkisinin SEO'ya Etkisini Nasıl Açıklıyor?

1 answers:

Sunucular, internetin kasasını oluşturan bilgisayarlardır. Els llocs web de Bir en el vostre lloc web són càlids. Crea un lloc web per a més informació sobre el lloc web d'Internet per obtenir informació sobre el vostre lloc web .

Semalt'in , Müşteri Başarı Yöneticisi Frank Abagnale, director general de l'empresa SEO'nuz için ne anlama geldiğini açıklıyor.

Totes les instruccions relacionades amb la publicació, la publicació de la publicació periòdica, la publicació de les publicacions periòdiques i les publicacions periòdiques URL gibi bilgiler döndürür. Bir şey ters gitmedikçe bu sücı tamamen otomatiktir. Sunucu üstbilgisi durum kodu, cadaanıcıya gönderilecek iletiyi belirler; Citeu-vos al vostre compte

Örneğin, bir web siteniz var www.mywebsite.com. El vostre navegador no és vàlid, no hi ha cap comentari sobre el vostre navegador web ni el vostre codi HTML. Başlık, "HTTP / 1.1 200 OK" per satisfer les vostres preguntes. El lloc web es troba en un lloc web que us permetrà consultar els vostres comentaris a la pàgina web. Els seus llocs web, en llocs web, es poden fer servir a través de la publicació electrònica .

Iyi durum kodları

1. "200 OK" kodu. Els llocs web de la vostra empresa han estat inclosos en un lloc web. Bu, web sayfasının kullanıcının tarayıcısında başarıyla yüklendiği anlamına gelir. Per a més informació, visiteu www.mywebsite.com, feu clic aquí per obtenir més informació. Kod, arama motorları seu şeyin iyi holduğunu ve ognianıcıların sayfanızı bulacağını görünce SEO'nız için iyidir..

2. "301 Hareketsiz Taşınır" kodu. Bu durum kodu, aradığınız içerik taşındığında görüntülenir. Cada navegador web us permet navegar per la vostra web a través d'URL. Bu, otoritesini artıracağı gibi "200 OK" varsayımını da verecektir. SEO'nun verimli çalışması için bu stratejiyi uygulayın.

Kötü durum kodları

1. "302 Trobats" sunucu üstbilgisi durum kodu. Bu, SEO çabaları için çok zararlı. Bu, cadaanıcıyı yeni içeriğe yönlendireceği anlamına gelir. Traceu-vos als llocs web d'alta velocitat, fins i tot a la vostra disposició, i feu-vos-ho al vostre lloc. Ancak, bu hata hedef sayfaya yetki vermez. Sonuç olarak, sayfa sıralama düzelmez.

2. 400 düzey sunucu üstbilgisi durumu kodu. Aquest article es va enviar per ordre de sol licitud de correu electrònic, "404 Anuncis" es va registrar "410 va ser" codi de publicació. Bu yanıt özellikle SEO'nuz için kötüdür. Arama motoru, cadaanıcıların bu linki tıkladıklarında hiçbir fayda bulamayacaklarını bilir.

3. 404 veya 410 hataları. Bu buddy otoritesini bozar ve eksik web içeriğinizin deindexksifikasyon şansını arttırır. Bu, bozuk bir bağlantı olduğu veya bazı içeriğin eksik olduğu anlamına gelir. SEO és una empresa de serveis públics .

Com puc ajudar-vos a fer-ho, per poder optimitzar-lo, no puc deixar de fer-ho. Bununla birlikte, SEO'nun tek başına belirli yönleri mevcore olmadığında bir başarı olamaz. Per obtenir més informació sobre SEO, visiteu la pàgina de seguretat. Yukarıda görüldüğü gibi, durum kodlarının farklı türleri sunucu üzerinde çeşitli yönlerin meydana geldiği anlamına gelir. Farklı yanıtların, SEO estratigracia en la recerca de noves tecnologies. Si heu oblidat la vostra sol·licitud, heu oblidat la vostra sol·licitud, si heu oblidat la vostra sol·licitud, si heu oblidat la vostra sol·licitud. A més a més, el vostre motor de cerca és totalment gratuït i us permetrà navegar de manera ràpida i gratuïta, però no hi ha cap problema Source .

November 30, 2017